pátek 2. srpna 2013

Den bez elektřiny

Dalším tvořícím počinem v tento "den bez proudu" bylo zkusit něco vyrobit z korálků. Hrozně se mi líbí především ketlované náramky jako je například tento, který je jen můj :-) či jiné podobné. A proto mě už dlouhou dobu lákalo si to také vyzkoušet na vlastní kůži a moci si potom vyrábět, co mě jen napadne.

Všechno začalo návštěvou obchůdku nejen s galanterií a komponenty pro korálky, kde jsem nechala nějaký ten peníz (bohudíky méně, než v případě látek, přesto dosti). A balíček dorazil právě v Den D brzy dopoledne.

Tak jsem se hned pustila do zkoumání všeho, co jsem pořídila (vzhledem k fakturované částce to byl bídně malý balíček...)  a posléze se pustila i do díla. Vznikly mi pod rukama čtyři kousky, dva náramky a dva řetízky, k chlubení využiji jen  těch náramků. Zkušené šperkařky, prosím, přimhouřit oči :-).


Parfém houbiček :-)

Princeznin hrad

Kdo jako já váhá, zda se někdy do korálek pustit, můžu jedině doporučit, také je to moc příjemný relax, člověk se u toho nenavzteká, všechno jde spravit/vyměnit/rozmyslet si a určitě hotovým šperkem někoho potěšíte - minimálně sebe vždy :-)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...