úterý 6. listopadu 2012

Zima

Kdo by měl obavy, že mě tu není poslední dobou vidět, tak se nebojte, žiju i šiju! :-) A obojí, myslím si, naplno, a proto nezbývá čas už na nic jiného.

Zvlášť teď, co se prodloužily tmavé a studené večery, tak mi věci déle trvají a začíná na mě jít nějaká zimní deprese...:-)

O víkendu jsem ji zaháněla šitím - dostala jsem k svátku nějaké finance, tak jsem se rozhodla je investovat do tepla, tedy ne na dovolenou za sluníčkem nebo novou bundu, ale do látek a vyklubala se z nich deka, tak snad mě aspoň trochu zahřeje:-). Neboť už u její výroby jsem se pěkně zapotila...:-)
vznikl k ní i polštář ze zbytků

Přeju Vám všem, aby ani Vám nebyla zima a pokud ano, tak aby jste se dokázali zahřát, třeba takovou ručně vyrobenou dekou jako já nebo milým slovem a pokud ani to nebude k dispozici, tak aspoň svařák a podobné zimní dobrůtky to jistí, ne?:-)

5 komentářů:

Lucie řekl(a)...

Ahoooooooooooj!!!!!! Mám radost, že jsi v pořádku, a že se Ti tak báječně daří a šiješ a žiješ!!! Ozvi se někdy, ano??? Krásný podzim! L.

Lenka - Nej šicí stroje řekl(a)...

Ahojky, jsem ráda, že o tobě zase slyším. A deka je naprosto uchvacující

Ajka řekl(a)...

je překrásná....

Blogger řekl(a)...

Objevte eToro, největší sociální investiční síť na světě, kde 1,000,000y klientů vydělávají kopírováním obchodních rozhodnutí našich nejlepších obchodníků.

Výměna kdekoli Čas jsou peníze. Obchodujte na počítači, tabletu a mobilu

Otevřené obchody na eToro - 227,651,647

عبده العمراوى řekl(a)...شركة المثالية لمكافحة الحشرات بعنك
شركة المثالية لمكافحة الحشرات بام الساهك
شركة المثالية لمكافحة الحشرات بالجبيل
شركة المثالية لمكافحة الحشرات ببقيق
شركة المثالية لمكافحة الحشرات بالهفوف
شركة المثالية لمكافحة الحشرات بالاحساء


LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...